Diagnostyka komputerowa 

Dożyliśmy czasów, w których praktycznie każdą naprawę należy rozpocząć od diagnostyki. Taka diagnostyka pozwala wykonać diagnozę problemu, skasować znalezione błędy, naprawić i wyregulować pojazd. 

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym urządzeniom do diagnostyki poradzimy sobie nie tylko z naprawami silników, ich układów zasilania  i podzespołów ale również skomplikowanych układów scalonych, których prawidłowe działanie warunkuje pracę wszelkich podzespołów samochodu. 

Mechanika pojazdowa

Do pełnego zakresu naszych usług należą:
- naprawy główne i bieżące silników,  
- naprawy zawieszeń wraz z jej regulacją,
- naprawy układów hamulcowych,
- naprawy układów wydechowych,
- naprawy instalacji elektrycznych,
- wszelkie naprawy mające na celu przygotowanie auta do przeglądu rejestracyjnego,
- wymiana rozrządu w każdym typie samochodów.

Serwis klimatyzacji

Naprawiamy i serwisujemy  instalacje klimatyzacji. Nasz warsztat jak i ludzie posiadają duże doświadczenie oraz specjalny sprzęt, dzięki któremu cała usługa jest zgodna z powszechnie obowiązującymi przepisami.  
Oferujemy pełny zakres usług:
- opróżnianie układów klimatyzacji ze starego czynnika chłodzącego i wody,
- wykonywanie prób szczelności klimatyzacji
- napełnianie układów czystym płynem chłodzącym,
- uzupełnianiem oleju w sprężarkach,
- odgrzybianiem  klimatyzacji,
- naprawy kompresorów oraz uszczelnianie instalacji klimatyzacji.

Naprawa i wymiana opon

Wulkanizacja.   Naprawiamy wszelkiego rodzaju uszkodzenia opon pojazdów osobowych i dostawczych. Nasz profesjonalny sprzęt do wulkanizacji w połączeniu z naszym doświadczeniem daje gwarancję bezpiecznej jazdy.

 Naszym Klientom oferujemy również wymianę opon oraz możliwość zakupu nowych opon, zarówno letnich, jak i zimowych. Prowadzimy sprzedaż nowych opon od sprawdzonych dostawców. Nasi pracownicy znakomicie znają się na ogumieniu i chętnie pomogą w wyborze odpowiednich opon. U nas Państwo mogą przechować opony na specjalnych regałach do prawidłowego przechowywania opon w okresach letnio-zimowych.

Montaż i naprawa haków

Zajmujemy się montażem haków holowniczych zamówionych przez nas lub zakupionych przez klienta. Nasz warsztat posiada bogate doświadczenie w montażu haków do wszystkich modeli marek. Najnowsze zderzaki często wymagają specjalnego przycinania i wykończenia a my zapewniamy, że wykonamy to elegancko.  Montaż haka to nie tylko elementy mechaniczne ale również instalacja elektryczna, która  wymaga odpowiedniej wiedzy. Poprzez naszych wyszkolonych pracowników,  gwarantujemy bezawaryjne i prawidłowe działanie wykonanej instalacji które spełni wszystkie wymagania przy badaniach technicznych.

Konserwacja

Mycie i sprzątanie samochodów. 

Nasz warsztat w Konstancinie-Jeziorna oferuje również Państwu:
- sprzątanie i mycie samochodów, 
- konserwację lakieru za pomocą nowoczesnych środków, 
- kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży,
- polerowanie reflektorów samochodowych,
a dla klientów pragnących odświeżyć wnętrze swojego pojazdu oferujemy pranie tapicerek.